HAKKIMIZDA

ECUTUNED olarak biz 2012 yılında kurulduk.
Ecutuned Chiptuning & Performance Solutions olarak faaliyetlerimizi İstanbul Anadolu Yakasında göstermekteyiz.
Profesyonel anlamda ağır vasıtalar, hafif ticari araçlar, binek araçlar, motorsiklet ve ATV gibi arazi araçlarına yazılım hizmeti vermekteyiz.
Tüm araçlar için Chiptuning, Yazılım ve Performans çözümleri sunuyoruz.
ECUTUNED olarak, 2018 yılında REVO Technik firmasının Türkiye Temsilciliğini alarak; sektördeki tüm VAG grubu ve FORD marka araçlara REVO firmasının yazılımlarının desteğini de vermeye başladık.
Firmamız bünyesinde bulunan; dünyada kendini kanıtlamış; DynoDynamics marka yük tipi Dyno'muz ile, profesyonel güç ölçümü ve chiptuning işlemi yapabiliyoruz.
Firmamızın en önem verdiği nokta; teknoloji, yenilik ve güncelliktir.
ECUTUNED Merkezinde ve tüm bayilerinde en güncel cihaz ve yazılımlarla sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.
ECUTUNED Bünyesinde "tamamı orjinal ve güncel olmak kaydı ile" ;
WinOLS v4 - Chiptuning Software
Swiftec - Revolutionary Chiptuning Editing Software
ECM Titanium - Mapping Software
Map3D Cloud - Chiptuning Software
CMD Flashtec OBD Tool & CMDFlash-BDM
KESS V2 OBD Tool
KTAG Bench-Boot Tool
Autotuner OBD & Bench-Boot Tool
ByteShooter OBD Tool
MagPro2 & Flex ECU Flasher Tool
Cihazları ve Programları bulunmaktadır. Tüm Cihaz ve Programlarımızın orjinal ve güncel olması; tüm bayi ve müşterilerimize "problemsiz ve sonuç odaklı" hizmet vermemizi sağlamaktadır
5 Farklı markanın OBD Üzerinden yazılım okuma ve yazma cihazına sahip olmamız sayesinde, piyasadaki bir çok aracın beynini sökmeden, OBD (Servis) soketi üzerinden yazılım işlemini yapabilmekteyiz.
Bu ekipmanlarımızın yanında, aracınızın sağlığını "doğru" bir şekilde kontrol etmek ve gerekli tüm kodlamaları ONLINE olarak yapabilmek için firmamızda; VW-AUDI-SEAT-SKODA, BMW-MINI, MERCEDES, PEUGEOT - CITROEN, OPEL ve RENAULT markalarının orjinal test ve ONLINE kodlama cihazları bulunmaktadır. Diğer marka araçlarınız için de GÜNCEL ve ORJİNAL olarak universal olarak kullanılan AUTOCOM, LAUNCH ve AUTEL test cihazlarımız bulunmaktadır.